معرفی پزشکان سبزوار

دکتر احسان امیربیک

دکتر احسان امیربیک

اینجانب دکتر احسان امیربیک، دانش آموخته رشته نوروسرجری ( جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات ) به شماره نظام پزشکی ۱۳۸۶۹۳ از دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستم.

از سوابق تحصیلی خود می توانم به اخذ مدرک پزشکی عمومی ( ۱۳۸۴-۱۳۹۱ ) و دکترای تخصصی جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات ( ۱۳۹۴-۱۳۹۹ )  و مدرک بورد تخصصی بین الملل ( ۱۳۹۹ ) اشاره نمایم.

اینجانب حدود ۳ سال است ( ۱۳۹۹-۱۴۰۲ ) که فعالیت خود را به عنوان جراح مغز و اعصاب در شهر سبزوار آغاز کرده و هم اکنون در بیمارستان امداد سبزوار (شهید دکتر بهشتی) و مطب خصوصی ام واقع در خیابان کاشفی، ساختمان پزشکان پارسیس ( روبروی بانک سپه و جنب پاساژ سیب )، طبقه ی چهارم، در خدمت شما مردم عزیز کشورم هستم.

افتخار آن را دارم تا با ارائه جدید ترین و موثر ترین راهکار های درمانی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات در راستای رفع بیماری و بهبودی شما هموطنان گرامی خدمت کنم . پس چنانچه با بیماری ها و اختلالات مرتبط با مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات مواجه هستید با من در ارتباط باشید.

برای آشنایی بیشتر با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات بهتر است بدانید جراحی اعصاب یک رشته‌ی پزشکی است در رابطه با پیشگیری، تشخیص، درمان و توانبخشیِ اختلالاتی که بر هر بخش از دستگاه عصبی شامل مغز و جمجمه، نخاع و ستون فقرات، اعصاب پیرامونی و  دستگاه عروقی مغز و نخاع تأثیرگذار است. از جمله خدماتی که میتوانید از اینجانب دکتر احسان امیربیک جراح مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات دریافت کنید شامل جراحی ها و اقدامات درمانی مربوط به اختلالات : مغز و ستون فقرات،تومور مغز، تومور ستون فقرات، تومور نخاع، جراحی فتق دیسک کمر و یا فتق دیسک گردن، جراحی تومور های مغز و اعصاب، درد گردن، درد پشت، درد کمر، دردهای ارجاعی به دست یا پا از گردن یا کمر، تنگی کانال نخاعی گردنی، تنگی کانال نخاعی کمری، تنگی کانال مچ دست(سندرم تونل کارپال cts )، افزایش مایع ( آب مغز یا همان csf ) موجود در مغر یا همان هیدروسغالی و انجام جراحی شنت های مغزی، تمامی اختلالات مادر زادی ستون فقرات مثل میلومننگوسل و انحناهای غیر طبیعی ستون فقرات مثل کیفوز یا اسکولیوز، تومورها یا ضایعات اعصاب محیطی اندام، انواع ضربه های مغزی، انواع خونریزی های مغزی، انواع ضایعات عروقی مغزی از جمله خونریزی ها و آنوریسم مغزی، سردرد، سرگیجه، تشنج، ام اس و پارکینسون و آلزایمر، سکته مغزی، شکستگی مهره ها، تمام ضایعات ستون فقرات از جمله ضایعات و تومور های استخوانی، شکستگی های ستون فقرات(گردن، پشت و کمر)، آسیب به طناب نخاعی، آسیب به سر مانند خونریزی مغزی و شکستگی جمجه، جابجایی مهره ها و سُر خوردگی مهره های کمر، عفونت مغزی و آبسه های مغزی، عفونت های نخاعی و ستون فقرات از جمله آبسه های نخاعی و درگیری ستون فقرات با تب مالت و سِل و … می باشد.

تمامی عمل های جراحی در اتاق عمل بیمارستان امداد سبزوار و با استفاده از تجهیزات اختصاصی جراحی اعصاب از جمله میکروسکوپ و سِت های اختصاصی و تصویر برداری اشعه ی x حین عمل ( اسکوپی فلوروسکوپی  c-arm )و در کنار کادر حاذق و با تجربه ی اتاق عمل این مرکز انجام می شود. لازم به ذکر است که در حال حاضر علاوه بر حضور در مطب شخصی روزهایی را نیز در بیمارستان امداد حضور دارم و در کنار تیم پزشکی متخصص و مجرب این مرکز درمانی در خدمت شما مراجعه کنندگان محترم می باشم.

همچنین اقداماتی نیز با بی حسی موضعی و به صورت سرپایی بدون انجام بی هوشی عمومی در اتاق عمل اخصاصی موجود در مطب انجام میشود که شامل این موارد است: جراحی تنگی کانال مچ دست ( CTS یا همان سندرم تنگی کانال کارپال )،  ضایعات پوست سر از جمله تومورها و خال ها ولیپوم ها و برجستگی ها و توده های پوست سر و جمجمه، برجستگی ها و توده های جمجمه، انجام LP(گرفتن مایع مغزی نخاعی از ناحیه کمر)، خارج سازی و نمونه برداری از تمامی ضایعات و توده های پوستی و استخوانی سر و جمجمه و ستون فقرات. امکان نوبت دهی اینترنتی با انتخاب روز و ساعت و رزرو قبلی در این صفحه موجود است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۵۱۴۴۲۲۲۶۶۰ ( بعد از ظهر ها به بعد تماس با ۰۹۳۳۳۵۲۹۷۹۴ ) تماس بگیرید. مقدمتان گُل باران 🌸

ایمیل شخصی دکتر احسان امیربیک: EHSANAMIRBEYK@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *